Nowości

Narzędzia PROLINE w HJRG

04/03

20160304_160744.jpg         W naszych Gliwickich oddziałach pojawiły się nowe ekspozytory zapełnione narzędziami firmy PROLINE.

Znajdują się tam podstawowe narzędzia używane w budownictwie oraz mechanice  takie jak:

-wiertła,

-klucze, śrubokręty, młotki,

-pędzle i wałki malarskie,

-piły tarczowe, ściernice, 

-pianki montażowe, silikony,

ZAPRASZAMY !!! 

Więcej

Nowy dział w HJRG

12/02

        W naszym sklepie przy ul Zaolziańskiej 13 w Zabrzu otwarliśmy nowy dział z odzieżą medyczną, gastronomiczno - hotelarską oraz kosmetyczną i SPA. Odzież obejmuje głównie fartuszki ,spodnie, bluzy, żakiety oraz spódnice. Ponadto na naszym stoisku znajdą Państwo nakrycia głowy dla lekarzy, pielęgniarek, kucharzy oraz obuwie profilaktyczne. Wzory dostępnych towarów będą eksponowane również w pozostałych naszych sklepach.

ZAPRASZAMY

fartuchy.jpg

Więcej

ŚWIAT BHP

23/09

Nowe wydanie katalogu ŚWIAT BHP już dostępne.A w nim szereg nowości z artykułów BHP oferowanych przez naszą firmę i jak w poprzednich edycjach mała ściąga z norm i przepisów dotyczących ochron osobistych.

Darmowy katalog dostępny już w naszych sklepach.

ZAPRASZAMY 

katalog 2016.jpg

Więcej

HJRG na facebook

26/03

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na facebooku za pomocą którego będziemy stale informowali o nowościach wprowadzanych do oferty naszej firmy.  Będziemy dzieli się z Państwem naszymi doświadczeniami informowali o aktualnych ofertach oraz promocjach. 

Więcej

Druk fototapet

16/03

Dzięki innowacyjnej technologii druku lateksowego oraz zastosowaniu nowoczesnych materiałów w naszej drukarni wprowadziliśmy do naszej oferty druk fototapet. Drukowane są one na nowoczesnym papierze, który zawiera już warstwę kleju dzięki czemu aplikacja gotowej fototapety nie stanowi żadnego problemu. Stosowana w pełni ekologiczna technologiia druku lateksowego i bezwonnych atramentów na bazie wody Latex Inks sprawiają, że bezpośrednio po wydrukowaniu można przystąpić do aplikacji na ścianę bez potrzeby sezonowania dsc_5293sliderdrjpg.jpgwydruku. Wystarczy dostarczyć do naszej drukarni plik w odpowiednio dużej roździelczości by następnego dnia móc odebrać gotową fototapetę gotową do aplikacji na ścianę.  

Więcej

Pieczątki TRAXX w naszej ofercie

14/03

Nowością w naszej ofercie są wykonywane w naszej pracowni reklamy pieczątki zwykłe oraz samotuszujące. Oparte są one na mechanizmach firmy TRAXX, a szeroka gama wzorów i dostępnych rozmiarów sprosta wszelkim wymaganiom naszych klientów. Mechanizmy są dostępne w różnych kolorach.

 

 pieczątki.jpg 

 Pieczątki samotuszujące TRAXX

Więcej

HP Planet Partners w HJRG

09/03

Z myślą o środowisku dołączyliśmy do programu HP Planet PartnersTM
 
Nieskomlikowany program zwrotów firmy HP zapewnia firmom zajmującym się drukiem oraz ich klientom możliwość przekazania zużytych oryginalnych kaset po tuszach, tonerach, wielkoformatowych transparentach i flagach. 
 
Dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesów plastik, który zawierają transparenty i flagi , jest poddawany recyklingowy w przyjazny dla środowiska sposób.
 
Żadne oryginalne wkłady atramentowe HP zwrócone w ramach programu HP Planet Partners nie są nigdy wysyłane na wysypisko, a HP nigdy nie napełnia i nie odsprzedaje kaset. 
 
Do programu może dołączyć każdy...
To nic nie kosztuje...
 
www.hp.com
 
POLECAMY 

Więcej

Pieczątki TRAXX w naszej ofercie

09/03

Nowością w naszej ofercie są wykonywane w naszej pracowni reklamy pieczątki zwykłe oraz samotuszujące. Oparte są one na mechanizmach firmy TRAXX, a szeroka gama wzorów i dostępnych rozmiarów sprosta wszelkim wymaganiom naszych klientów. machanizmy są dostępne rónież w różnych kolorach. 

Więcej