Serwis gaśnic

Zapraszamy do naszego nowoczesnego serwisu gaśnic w którym oferujemy państwu, kompleksową obsługę serwisową w zakresie opieki nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń ochrony przeciwpożarowej.

 

Głównym kierunkiem działania naszego serwisu jest przeprowadzanie przeglądów serwisowych i konserwacji urządzeń przeciwpożarowych. 

Na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010r. W sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów ( Dz. U. Nr 109 poz. 719) § 3 ust.2 Urządzenia przeciwpożarowe oraz gaśnice przenośne i przewoźne, zwane dalej „gaśnicami”,powinny być poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym, zgodnie z zasadami i w sposób określony w Polskich Normach dotyczących urządzeń przeciwpożarowych i gaśnic, w dokumentacji techniczno - ruchowej oraz instrukcjach obsługi, opracowanych przez producentów.

dsc_5326slider maly.jpg

 

Korzyści z nawiązanej współpracy serwisowej:

  • Przeglądy zgodne z wymaganiami przepisów.
  • Gwarancja skuteczności zadziałania systemu.
  • Skrócenie czasu reakcji na zaistniałe usterki urządzeń (stały dostęp do zaplecza technicznego umożliwia szybką eliminację usterek).
  • Krótki czas realizacji zleceń

 

Regularne przeglądy to najważniejszy składnik właściwej eksploatacji urządzeń, dzięki któremu weryfikowany jest ich stan, minimalizowane są skutki usterek. Dzięki nim można uniknąć poważnych uszkodzeń i związanych z nimi wysokich kosztów napraw. Jak również utrzymanie stałego poziomu zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu.